#1 2009-09-25 23:23:32

Bells/Angi

Rozkręca się

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 98
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: Robert Pattinson<333
Ulubiona książka:: Saga Zmierzch<333
Ulubiona postać:: Edzio<333

Pamiętnik narkomanki.

To prawdziwe notatki dziewczyny, później kobiety, w których zamkniętych zostało piętnaście lat życia na krawędzi, we wciąż na nowo podejmowanej walce z nałogiem. Jej przejmujące, niejednokrotnie bardzo drastyczne świadectwo rodzi prawdę o piekle, jakim jest uzależnienie. Daty dzienne wyznaczają tu czas szkoły, pracy i wakacji, ale przede wszystkim czas życia i śmierci.


Moje odczucia: Książka nawet dobra, coś mi jednak w niej brakowało. Ale i tak warto przeczytać.


Nie szukam księcia z bajki na rumaku tylko Vampira w srebrnym VOLVO C 30;)
W niebie mnie nie chcą a w piekle boją się że nim zawładnę;)

Offline

 

#2 2009-09-30 11:05:38

Sahiba

Robi postęp

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pamiętnik narkomanki.

Mnie osobiście książka Basi się bardzo podobała. Pamiętnik z własnych przeżyć. Po pierwsze lubię takie książki, a poza tym historia dziewczyny walczącej z nałogiem głęboko mną poruszyła. Baśce się udało, nie wszyscy mają tyle szczęścia.
Często potępiamy ludzi, którzy zażywają narkotyki, ale i my moglibyśmy na swojej drodze spotkać takiego Filipa... Potem chce się tylko więcej i więcej. "Pamiętnik Narkomanki" - rzuca nowe spojrzenie na ten problem, pokazuje jak trudna jest walka, niektórych uczy tolerancji.

Offline

 

#3 2009-10-01 19:12:25

Paro

Robi postęp

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 39
Punktów :   

Re: Pamiętnik narkomanki.

Jak dla mnie rewelacja Uwielbiam pamiętnik Basi Rosiek, przynajmniej nie ma w nim mydlenia oczu tylko prawda. Niesamowicie opisane odczucia samotności, walki z nałogiem, rodzicami i szkołą.


"W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem

Offline

 

#4 2010-05-04 18:45:51

 agness942

Robi postęp

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 23
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: Duuużo ich :)
Ulubiona książka:: Saga True Blood'a
Ulubiona postać:: Damon-PW i Eric-TB

Re: Pamiętnik narkomanki.

Czytałam. I byłam trochę zaskoczona takim dokładnym opisaniem problemu z jakim się zmaga. Te wszystkie odwyki i ciągłe wracanie do nałogu... jak to już określiła Paro - rzeczywiście bez mydlenia oczu.
I sporo tekstów z tej książki mnie urzekło...
"Jak długo płaci się za błędy młodości? Całe życie, bo zawsze gdzieś na świecie znajdzie sie ktoś kto pragnie cię skrzywdzić. A i tak na przegranej pozycji można coś wygrać. Można odzyskać wiarę w siebie." i wiele innych. Na prawdę polecam wszystkim, którzy jeszcze nie przeczytali

______________________________________


A i podobna do tego, też pamiętnik tylko o innym problemie -> dziennik bulimiczki. dość mocna książka, mnie osobiście, że tak powiem odwiodła od pomysłu tzw 'mini bulimii' by tylko troche schudnąć więc jednak musi mieć coś w sobie...
To tak nie na temat no ale ciiii

Ostatnio edytowany przez agness942 (2010-05-04 18:51:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskisupertruck.pun.pl www.servers.pun.pl www.pomoc-drogowa.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.konohadojo.pun.pl