#1 2009-09-20 08:37:09

Clary

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 157
Punktów :   

Druga część - Miasto Popiołów. (w sprzedaży od 7.10)

http://imgserv2.polter.pl/sub/bn20307.jpgPiętnastoletnia Clary Fray poszukując swojej zaginionej matki, trafia do tajemnego świata, położonego głęboko pod ulicami Nowego Jorku, zwanego Podziemnym Światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira, i demonów. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, Simona, oraz do tajemniczego łowcy wampirów, półczłowieka, półanioła Jace’a.

Okazuje się, że jej ojcem jest zbuntowany Nocny Łowca,Valentine, który jest winien morderstw i zdrady.Teraz powraca na czele wiernych mu zwolenników, aby dokończyć przewrotu i dokonać eksterminacji wszystkich demonów i wampirów.

Valentine odkrywa przed Clary straszną tajemnicę: ma ona brata i jest nim Jace. Valentine dokonuje napadu na siedzibę Nocnych Łowców i ucieka wraz z Jacem. Clary pozostaje sama.

Offline

 

#2 2009-09-26 19:56:56

NathalieRoss

Amator

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Druga część - Miasto Popiołów. (w sprzedaży od 7.10)

To właśnie mnie rozczarowało, gdy czytałam 1. część - że Jace jest synem Valentine'a. A przecież on kocha Clary, autorka nie może tak zepsuć ich związku

Offline

 

#3 2009-11-16 13:40:08

Clary

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 157
Punktów :   

Re: Druga część - Miasto Popiołów. (w sprzedaży od 7.10)

Druga część jest.... niesamowita, a zakończenie... no cóż zatkało mnie.
Z niecierpliwością czekam na 3 część, która ukaże się 22.12

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogaduchy.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.mt2destiny.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl