#1 2009-09-20 22:29:05

Wredna Mała Mi

Amator

Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 13
Punktów :   

Wredna Mała Mi!!!!!!

Imię:  Katarzyna -.-'
Jak nazywają Cię znajomi : Żaba, Żabka, Kogut, Cicha, Cicho, Cichuś.... róóóóżnie ;]
Wiek (jeśli masz życzenie to napisz a jak nie to nie) : sweet sixteen ;]
Czy masz rodzeństwo - jak tak to kogo i jak ma na imię: starsza siostra Natalia ;]
Znak zodiaku : raczysko
Kolor oczu : ciemny brąz, a co? ;P
Ulubiony kolor : ale mój? nie mam ;]
Pora roku, która lubisz najbardziej : chwiiiiila... która to była? a no tak: to zima bo drzewa ślicznie wyglądają jak jest na nich szadź. no i ... wiosna...bo  wszystko się budzi do życia, no i deszcz dość często pada, a ja lubię deszcz . A po za tym to... lato, bo mam urodziny, są wakacje, jest ciepło i w ogóle imprezki i te sprawy ^^ A na koniec dodam, że jeszcze jesień, bo ma piękne kolor. I lubię kasztany <3
Szczęśliwa liczba : 13 ;]
Muzyka, której słuchasz : rock, reggae, metal, musicalowa, taneczna, pop, szalone '80 i '90 ;]
Jak trafiłaś/łeś na magia-książek.pun.pl: od takiej jednej... nick ma na C... ;]
Film, który najbardziej Ci się podobał : ooooj dużo tego : O
Największe marzenie:  spełnić wszystkie marzenia ;]

a teraz kilka pozycji ode mnie :
*nie trawię: ZMIERZCHU i całego tego wampirzego szału >.< pewnie uważacie, że mnie pogięło, no ale cóż- to takie moje skromne zdanie. Dla własnego jak i Waszego bezpieczeństwa nie będę wchodzić w dział o tej serii książek xD po za tym nie lubię wielu innych rzeczy, ale może o tym kiedy indziej
*za co gryzę: jak ktoś się chce wdawać ze mną w głupie kłótnie tak "dla samego pokłócenia się". NIENAWIDZĘ tego
A po za tym gryzę jeszcze wtedy jak ktoś robi za dużo błędów ortograficznych i zasłania się dysleksją -.-' To jest chore. 50 lat temu nie było czegoś takiego, a dzieci używały słowników ortograficznych ;]
P.S. To samo tyczy się wszelkich dyskalkulii, dysgrafii, ADHD i innych takich bzdur.
*kocham (żeby nie było, że bez uczuć jestem xD) : moją rodzinkę, moich przyjaciół i moją klasę Kocham też robić rożne rzeczy... np.... podróżować, słuchać muzyki, tańczyć ( nie dlatego, że wszyscy teraz tańczą -.-')

Dlaczego "Wredna Mała Mi" ?- bo:
a) jestem wredna
b) jestem duża, ale lubię robić na przekór
c) lubię tą postać

jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę ;]

Jeśli macie jakieś pytania, wnioski, zażalenia co do mojej skromnej osoby to zapraszam na pw ;]

Ostatnio edytowany przez Wredna Mała Mi (2009-09-20 23:21:21)

Offline

 

#2 2010-07-14 14:59:02

asha

Amator

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wredna Mała Mi!!!!!!

Ja na razie żadnych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metinboty.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.ekstramenager.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl