#1 2009-09-20 19:08:52

Gosiak.

Amator

13061704
Skąd: TM :)
Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 7
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: J.R.R. Tolkien, Stephan King.
Ulubiona książka:: Władca Pierścieni.
Ulubiona postać:: Aragorn.
WWW

Dzień dobry ^^ :D

Korzystając, że są ostatnie chwile weekendu, dzięki czemu mam dostęp do komputera xD
I dzięki informacji Kary o takim forum postanowiłam zajrzeć ^^

A jak już zajrzałam to się zarejestrowałam, więc w takim razie wypada się przywitać.



Jak sam nick wskazuje nazywam się Gośka, mam szesnaście lat i właśnie zaczynam edukację w liceum 
Mieszkam w małej mieścinie w województwie łódzkim.
Z książkami w sumie mam styczność od dziecka, ale nałogową czytelniczką stałam się dopiero trzy lata temu za sprawą J.K. Rowling i jej słynnego Harrego Pottera.
Nie mam jakiś specjalnych wymagań do książek. Czytam wszystko co wpadnie mi w łapki; zaczynając od ckliwych romansów kończąc na horrorze po którym przez trzy dni nie mogę spać ^^
Uwielbiam fantastykę! Całym sercem kocham J.R.R. Tolkiena i jego "Władcę Pierścieni". W polskiej fantastyce wielbię Andrzeja Sapkowskiego.
Grzechem by było zapomnieć o Stephanie Kingu.
To taka moja trójka faworytów, która się nie zmienia.
Jestem też bardzo związana z muzyką i tu też słucham wszystkiego co popadnie.
Muzyka klasyczna (mały nawyk po szkole muzycznej), hip - hop, rock, pop.
Jestem tolerancyjną osobą.
Od dłuższego czasu na mojej Playliście występuje: Paramore, Nirvana, Linkin Park. (w sumie to co leci zależy bardziej od mojego nastroju niż upodobań).
W przyszłości chciałabym być dziennikarką, wyemigrować do Warszawy, Krakowa lub Wrocławia, a jeśli życie da mi szansę to do USA.
Jestem raczej typem człowieka otwartym na nowe znajomości, skłonnym do szaleństw i mającym milion pomysłów na minutę.


Nie mam pojęcia co mam jeszcze napisać xD


I <3 Twilight.

Offline

 

#2 2010-07-14 15:01:22

asha

Amator

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Dzień dobry ^^ :D

Witaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.discordia-forum.pun.pl www.ekstramenager.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl www.sunstacja.pun.pl